MACHKA İLE MODERN BİR STİL YOLCULUĞU


2017-18 Sonbahar-Kış koleksiyonunda yer alan ihtişam dozu yüksek Machka tasarımları sizi modern bir stil yolculuğuna davet ediyor!

Gösterişli feminenliği, dozunda bir maskülenlikle dengeleyen zarif etki, koleksiyonun en dikkat çekici noktasını oluştururken, palto yakalarına iliştirilen yaka iğneleri ile kürk yakalar, Machka kadınının ışıltılı aurasına katkıda bulunuyor.


MACHKA İLE MODERN BİR STİL YOLCULUĞU-1

 

Koleksiyonda sofistike ve formal bir etki yaratan koza görünümlü jakarlı anorakların yanı sıra, çift taraflı giyilebilen metal fermuarlı kapüşonlu mantolarla kombinlenebilen hacimli görünümler, sonbaharın atmosferine uyum sağlıyor.

Parlak oyunlu ve metalik etkili lüks jakarlar, saten düşes ve yünlü ekoseler, payet ve kristal taş işlemeli patchlerle süslenerek Machka kadınının karakteristik stil kodlarını oluşturuyor.

Koyu lacivert, siyah ve kırmızının hakimiyetindeki koleksiyonda, metalik altın ve gümüş renkler de doğal tonlarla birlikte kullanılarak gerçeküstü bir görünüm vaat ediyor.

 

MACHKA İLE MODERN BİR STİL YOLCULUĞU-2

 

Midi boy elbise ve lale kesim eteklerle kombinlenebilen neopren düşes ceketler saten cep kapaklarıyla gündelik şıklığa uyarlanırken, özgün ve modern stil anlayışıyla buluşan parti elbiselerine de mükemmel bir uyumla eşlik ediyor.

Feminen hatları vurgulayan modern tavırlı romantik elbiseler, kristal taşlarla süslü yaka iğnesi ve kemerlerle birleşerek Machka kadınının bir klasik haline gelen sofistike tarzının altını çiziyor.

 

MACHKA İLE MODERN BİR STİL YOLCULUĞU-3

 

Lüksün ve rahatlığın idealize edildiği pilili ve yüksek belli pantolonlara eşlik eden boynu saran yüksek yakalı sade ipek bluz ve poplin gömlekler sizi 40’lardan 70’lere uzanan bir yolculuğa davet ediyor.

Zarif ve modern çizgisiyle zamana meydan okuyan Machka tasarımları 2017-2018 Sonbahar-Kış sezonunda da güçlü iddiasını ortaya koyuyor.

 

MACHKA İLE MODERN BİR STİL YOLCULUĞU-4

Kategoriler