• Ödeme

  Ödememi hangi şekillerde yapabilirim?

  www.machka.com.tr üzerinden ödeme işlemlerinizi sadece kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

  Neden siparişimi tamamlamak için TC Kimlik Numaramı girmeliyim?

  Şirket olarak E Arşiv uygulamasına tabi bulunmaktayız. 433 Sıra No’lu Vergi Usul Kanunu Tebliği uyarınca , faturada TC Kimlik No yer alması zorunludur.

  Hangi banka kartları ile taksit imkanından faydalanabilirim?

  Advantage özellikli Hsbc kredi kartları Axess,Wing ve Fish özellikli Akbank ve Citibank kredi kartları World özellikli Yapı Kredi , Vakıfbank ve Anadolubank kredi kartları Bank Asya kredi kartları Finansbank kredi kartları Maximum özellikli  İş Bankası A.Ş ve  Ziraat Bankası kredi kartları Bonus, Miles&Smiles, Amex, Flexi özellikli Garanti Bankası, Denizbank, Teb, Şekerbank, Ing Bank, Eurobank, Tekfen kredi kartları'nı kullanarak taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Listelenenler dışındaki kartlar ile sadece tek çekim ödemesi yapabilirsiniz.

  Kredi kartları taksit seçeneklerini nereden görebilirim?

  Siparişinizi verirken açılacak olan ödeme sayfasında anlaşmalı olduğumuz kredi kartları için taksit seçeneklerimiz bulunmaktadır.

  Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil midir?

  www.machka.com.tr üzerinden satılan her ürünün fiyatına KDV dahildir.

  Hediye çeklerimi nasıl kullanabilirim?

  www.machka.com.tr üzerinden kazandığınız hediye çeklerinizi son kullanma tarihine kadar 1 KEZ kullanabilirsiniz. Hediye çeki ile satın aldığınız ürünlerinizi iade etmeniz durumunda çekiniz aktifliğini kaybedecektir. Hediye çeki ile almış olduğunuz ürünleri herhangi bir Machka mağazasından değişim yapabilirsiniz.