• Machka Club üyeliği ve avantajları nedir?

  Machka Club üyesi olduğunuzda, Machka'nın genel ve özel kampanyalarından, promosyonlarından, tanıtımlarından öncelikli olarak haberdar olur; puan kazanma/harcama avantajlarından yararlanabilirsiniz. 

  Machka Club üyeliğiniz yoksa ve puan kazanmak istiyorsanız mağazada kasada, web sitesinde ödeme aşamasında Machka Club üyelik kayıt süreçlerini tamamlayarak ve cep telefonu doğrulaması yaparak Machka Club üyesi olabilir ve puan kazanmaya başlayabilirsiniz. 

  Machka Club ayrıcalığı ile web sitesinden yaptığınız alışverişlerinizden %5'e varan oranda puan kazanabilir ve kazandığınız puanlar aktif duruma geldiğinde tüm Machka ürünlerinde kullanım sağlayabilirsiniz.

  Machka Club üyesi nasıl olunur?

  Machka Club üyesi olmayı mağazalarda kasadan talep ederek; web sitesinde de aşağıdaki süreçleri tamamlayarak üyelik sahibi olabilir ve puan kazanmaya başlayabilirsiniz.
  * Tüm üyelik bilgilerinizin en altındaki “Machka Club üyesi olmak istiyorum ve Machka Club sözleşmesini onaylıyorum.” kutucuğunun işaretli olduğuna emin olun.
  * “Bilgilerimi Güncelle” butonuna tıklayarak Machka Club üyeliğinizi aktif hale getirin.

  Machka Club puanımı nereden görebilirim?

  Machka Club puanlarınızı sipariş ödeme adımında "Machka Kullanılabilir Puan" alanında görüntüleyerek kullanım sağlayabilirsiniz. 

  * Machka Club puanınızı kullanabilmek için ise, siparişinizi oluşturmanız ve ödeme ekranına kadar ilerlemeniz gerekmektedir.

  Machka Club’ın özel programı nedir?

  Machka Club, puan ve seviyeye dayalı bir özel müşteri programıdır. Machka Club’ta 4 farklı seviye bulunur. Bulunduğunuz seviyeye bağlı olarak Machka Club üyeliğiniz ile yaptığınız alışverişlerinizden daha fazla oranda puan kazanırsınız, size özel sürpriz hediyelerden ve ayrıcalıklardan yararlanırsınız.

  Machka Club’ın özel programına nasıl katılabilirim?

  Machka Club üyesi olmak için; mağazalarımızda kasada ya da online üzerinden Machka Club kayıt süreçlerini tamamlayabilirsiniz. Machka Club üyesi olmak için tıklayınız. Machka Club üyeliğiniz ile yaptığınız alışverişlerden kazandığınız 1.500 puan ile Elite, 3.000 puan ile Exclusive, 5.000 puan ile Premium seviyesine üye olabilirsiniz. Seviyeniz yükseldikçe daha fazla ayrıcalığa sahip olursunuz.

  Machka Club’ın özel programında ayrıcalıklı seviyemi nasıl korurum?

  Machka Club üyeliğinizi korumak, yıl içerisinde Elite üyeler için 1500 Puan, Exclusive üyeler için 3.000 Puan, Premium üyeler için 5.000 puan kazanımına bağlıdır.

  Machka Club’ın özel programında ayrıcalıklı seviyem süreli midir?

  Machka Club seviyenizin süresi 12 aydır. 12 ay boyunca yaptığınız harcamalar ve puanlar hesaplanır. Toplam puanınıza bağlı olarak, bir üst ya da alt seviyeye geçebilirsiniz.

  Machka Club’ın özel programında seviye ayrıcalıkları nelerdir?

  Üyelik girişi yaparak, bağlı olduğunuz seviyeye bağlı size özel ayrıcalıklara erişebilirsiniz.