• Üyelik

  Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim? Neden üye olmalıyım?

  Alışveriş yapmak için üyelik bilgilerinizi girmelisiniz siparişlerinizin takibini sistem üzerinden yapabilmeniz ve siparişiniz ile ilgili sizinle gerekli durumlarda iletişime geçilebilmesi, sipariş statü güncellemelerinin tarafınıza iletilebilmesi için üyelik oluşturmalısınız.

  Ana sayfada sağ üst köşede bulunan üyelik ikonuna tıklayıp açılan sayfadaki formu doldurarak üye olabilirsiniz. Machka üyesi olduğunuzda size özel avantajlardan herkesten önce haberdar olur, üyelik ayrıcalıklarını doyasıya yaşarsınız.

  Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim? Üyeliğimi iptal edebilir miyim?

  Cep telefonu ya da e-mail adresi gibi kişisel üyelik bilgilerinizi, Müşteri Hizmetleri ile görüşme sağlayarak güncelleyebilirsiniz.

  Üyeliğinizi iptal etmek için sağ üst köşedeki Hesabım başlığı altında bulunan "Üyelik Bilgilerim" bölümünden "Üyeliğimi İptal Et" seçeneğini tıklayarak üyelik iptali sürecinizi başlatabilirsiniz.

  Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

  Üye girişi ekranındaki "şifremi unuttum" linkine tıklayın. Kayıt esnasında kullandığınız e-posta adresinizi ve güvenlik karakterlerini girerek şifrenizin e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.