• Sipariş

  Nasıl sipariş verebilirim?

  Üye girişinizi yaptıktan sonra alışverişe başlayabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünleri, renk ve beden seçeneklerini işaretledikten sonra sepetinize ekleyebilir, teslimat ve ödeme bilgilerini doldurarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

  Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilir miyim?

  Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilirsiniz.

  Sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim?

  Machka'dan verdiğiniz siparişlerin zamanında ve eksiksiz olarak adresinize gönderilebilmesi için teslimat ve fatura adresinizin doğruluğundan emin olmalısınız. Teslimat adresinizi doğru ve eksiksiz olarak yazmaya özen gösteriniz. Fatura adres bilgileri, faturalama işleminden sonra değiştirilemez. Bu nedenle fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişinizi onaylamayın. Tüm gönderiler adrese ve ilgili kişiye yapılır, kargo şubesinden ürün teslimatı yapılmaz. Alıcının adreste bulunmaması durumunda, kimlik bilgileri kontrolünden sonra birinci dereceden yakınına teslimat yapılabilir.

  Siparişimi iptal edebilir miyim?

  Sipariş tamamlanma aşamasından sonra siparişin iptal süreci 30 dakikadır. Bu süreçte siparişinizi iptal ederek ödemenizi geri alabilirsiniz. 30 dakikadan sonra siparişiniz depomuz tarafından fatura aşamasına geçilip kargo süreci başlatılacağından iade aşamasına geçecektir.